close
Menu

Duran Otomotiv

Duran Otomotiv
Duran Otomotiv

1983 yılında 2. el traktör alıp satarak iş hayatına başlayan firmamız, sektördeki ismini güvenilir firmalar arasında taşımış ve elde ettiği bu güveni sürdürmeye devam etmektedir.
1985 yılında yerli bir firmanın bayiliğini üstlenmiş olup, bu bayiliği uzun bir süre başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. Güvenilirliğin önemini her zaman kendine ilke edinen firmamız 2004 yılında güvenilirliği ile dünyanın lider tarım firması olan JOHN DEERE tarım makinelerinin bayiliğini almıştır.
Günümüzde Eskişehir bayiliğini de üstlenen firmamız, tam kadro kendini bu işe adamış, sadece satış odaklı değil satış sonrasına da odaklanmış durumdadır. Çifteler ilçesinde satış ofisimiz ve yedek parça depomuz mevcuttur. Eskişehir’de dört farklı noktada satış sonrası hizmetimiz ve bu noktalarda yedek parça satışımız da mevcuttur. Aynı şekilde Kütahya merkezde bulunan sonrası hizmet noktamız da bulunmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize satış ve satıştan sonraki hizmetleri en iyi şekilde sunabilmemiz için 9 kişiden oluşan satış kadromuz, 13 kişiden oluşan satış sonrası kadromuz, 6 adet mobil hizmet aracımızla firmamız her zaman sizin hizmetinizdedir.